| anonim_4396 a întrebat:

Cat timp petreceti pe site-ul TPU?
Dar pe messenger? big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tz'aluth happy
Pe TPU aproximativ 3-5 ore.
Pe mess 12 ore happy.

by zui

17 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pe TPU petrec practic tot timpul meu liber. Care poate fi 0 ca ieri sau pana la doua ore pe zi.
Pe YM nu stau niciodata.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Pe TPU petrec mult timp... In special cand ploua afara. Iar pe messenger intru extrem de rar si stau foarte putin.

daniela
| daniela a răspuns:

Pe TPU de fiecare data cand apuc intee 0 si 3 ore, pe mess extrem de rar probabil 10 min pe luna daca sunt nevoita numai

| Silvia a răspuns:

Pe TPU stau atunci cand sunt acasa...cam 3-4 ore pe zi, pe mess nu prea mai stau ca ma streseaza totilaughing...stau din cand in cand si am busylaughing[sau invisiblehee hee]

| Pho3nix a răspuns:

Poi cand stau la pc, stau pe TPU aproape tot timpul.
Depinde...

lolita
| lolita a răspuns:

Cand am timp liber, ma relaxez pe TPU, poate o ora, doua sau poate chiar deloc, pe mess intru doar cand vad ca cineva imi vorbeste.

| Elly4all a răspuns:

Buna, eu stau pe TPU intre 1-5 ore ( in fiecare zi intru si stau minim 1 ora), iar pe messenger m-am cam dezobisnuit intru maxim 2 ore pe ziwinking

| ejaxz a răspuns:

Pe TPU cred ca am sa stau toata vacanta. Uneori pe YM stau in paralel, insa nu imi place sa fiu stresata mereu.Stau de obicei pe invizibil, cam 2 ore pe zi.

| cutache a răspuns:

30 minute

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
Pret de cateva ore pe TPU zilnic, mai rar pe mess.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai in ultimul timp imi petrec foarte putin timp pe TPU din pacate, insa pe messenger stau 4-5 ore(depinde daca am cu cine sa vorbesc)winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mess-maxim 2 ore, TPU 15 minlaughingcreca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi debea ce am intrat pe el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai şi pe http//www.ymlover.ro/ :)

| deea_5245 a răspuns:

Atat messul cat si TPU este deschis in permanenta. din momenul ce`am aprins pc-ul aceste 2 merghee hee si stau vreo 6-7-8 ore

| YoSeBbY a răspuns:

Pe TPU cand ma plik si n-am ce sa fac adica aproape 1 ora sau 2, iar pe mes sunt aproape tot timpul

| swetty a răspuns:

Pe TPU cam 30 min, o ora... Iar pe mess nu prea mult timp.