| anonim_4396 a întrebat:

Prietenii vostri stiu ca va petreceti timp pe TPU? Ce parere au despre site?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu

suntserios
| suntserios a răspuns:

E secretul.meu TPU

| SilentRain a răspuns:

Nu am "chesti"din alea numite prieteni
Dar toata persoanel care ma cunosc stiu ca stau pe TPU 25 /24 de ore, nu au nici o parete
Unora le pare bine ca nu ii sacai pe ei

| Justme1997 a răspuns:

Nu stie nimeni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De fiecare data reactioneaza asa cand ii intreb ceva: "De unde ai luat tampenia asta? De pe TPU!?" laughing
Mai ales intrebarile de pe Tehnologie.

| wpetterssone a răspuns:

Prietenii mei nu știu limba română pentru naviga pe acest site. Așa că nici nu le-am spus despre aceste site.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Unii prieteni știu. Nu au o părere prea bună deoarece nu li se pare ceva destul de interesant.

| Treaem24 a răspuns:

Ai mei nu stiu ca nu prea am ai voștri stiu