| MC01 a întrebat:

Cat timp se lasa macaroanele la fiert? [Pentru MACAROANE CU LAPTE] big grin

Răspuns Câştigător
| Frontal a răspuns:

15 minute
am intrebat-o pe mama laughing
ea stie tongue
fundita puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| Sonnora a răspuns:

Prima data pui laptele la fiert pina fierbe. Apoi aduagi macaroanele si le lasi sa fiarba ca sa vezi cand e gata le gusti din cand an cand si cand sunt sunt gata. fundita?

| Nicole a răspuns:

Buna.
Ca de obicei, sunt diverse macaroane unele 3 min altele 10 min, uitete pe instructiune ce scrie.
Dupa ce le fierbi scurgi apa din castron si pui lapte.
Pa, pa.

| HurremSultan a răspuns:

Hi ^.^ macaroanele cu lapte se lasa 20 de minute la fiert chiar si 30 minute happy sper ca te-am ajutat kiss succes!

Fundisssa?love struck

| ēน a răspuns:

10 min fundisa?batting eyelashes

| mady_7279 a răspuns:

Bun venit in bucatarie.;] pai la inceput cand le pui in oala au o coloare inchisa apoi dup 15 min le verifici si vezi daca si.au mai schimbat culoare [spre alb ]sunt gata.;] pofta buna.;***

| Alexutza0802 a răspuns:

Vreo 10 minute dar sa dai prin elehappy