| PoeTuL05 a întrebat:

Cat timp stati in medie la calculator?

19 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De la un timp încoace prefer să nu stau mai mult de o oră, a început să mă plictisească!
Pa, pa.

| Lynna a răspuns:

Cam 2-3 ore pe zi.

| Nelutsa a răspuns:

Deci nu este foarte bine sa stai mult la PC...eu stau 2-3 ore nu mult!
Recomand sa stai 2 ore!

| UnleashedPsycho a răspuns:

3-4 ore. Aş vrea să stau mai puţin, dar sunt dependentă de seriale.

| thegatekeeper a răspuns:

In jur de 10-12 ore, intr-o zi in care stau exclusiv in casa si in jur de 8-9 ore atunci cand am scoala.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam 14-16 ore pe zi.

| Iubibilăă a răspuns:

Calculatorul poate fi nociv pentru vedere. Poti avea cearcane daca stai mai mult de doua ore.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 ore pe zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Stau la laptop in jur de 5 ore pe zi, stiu ca nu-i bine, dar a devenit o dependenta urata.
Te pup!

| StefaniaM a răspuns:

La calculator nu prea stau.Stau pe tableta, e mai usor de bagat sub perna laughing

Răspuns utilizator avertizat
| jeffdragos a răspuns:

Destul de mult si asta ma ingrijoreazalaughing

| StefanCristi55 a răspuns:

Aproximativ 2 ore pe zi, Dar nu pe jocuri, ci pe diverse chestiii de pe internet.

| PoeTuL05 explică:

Eu ajunsesem sa stau in jur de vreo 10 ore pe zi vara trecuta.Si cu putin ajutor am reusit sa reduc pana la 4-5 ore in medie dar inca incerc sa reduc.

| SoNiCxXx a răspuns:

Depinde de zi... mai mult de 4 ore ori cum

| 42002 a răspuns:

Nu stiu exact ca eu mai ies si pe afara si las PC-ul deschis si nu stiu precis cat stau.happy

| SmEcHeRaShUl009 a răspuns:

Eu recunosc stau destul de mult la calculator in medie de 4-5 ore pe zi