| anonim_4396 a întrebat:

Cata influenta are muzica asupra vietii pe care o traiti?

vi se intampla sa fredonati pe strada o melodie?

cat de deschisi sunteti la alte trupe? am vazut ca e aici e un stas.nu am aflat alte trupe decat stiam deja

4 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Nu e nici un "stas" in materie de muzica aici (daca te referi la TPU). Doar un curent pasager pro si anti Biberon. Cred ca datorita mediei de varsta a utilizatorilor.Cel putin asa am remarcat eu. Si cate trupe stii deja si care sunt alea, ca as putea sa iti mai recomand cateva. Sunt consumator de muzica si deschis la orice gen muzical.

| Username01 a răspuns:

Influenta?laughing) nu stiu thinking dar da mi se intampla des sa fredonez melodii pe strada laughing) e si normal adica daca imi place o melodie foarte mult si am ascultat`o de mai multe ori mi-a ramas in cap si imi vine mereu sa o fredonez happy. Alte trupe? hmm... pai.de ce nu? adica e bine sa mai si diversifici cateodata bineinteles nu e obligatoriu sa imi si placa trupa respectivarolling on the floor) dar macar stiu ca am ascultat si acum pot sa imi spun parerea.

| UndiscoveredSoul a răspuns:

Poate are o anumita influenta dar eu nu realizez, si totusi mi se intampla de obicei sa fredonez melodii pe strada sau sa le cand in gand uneori. Sunt destul de deschisa la alte trupe asta daca aflu altele decat stiu deja.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga noktambul, am vazut enumerandu'se aceleasi trupe, aceleasi melodii.nimic nou so, study more talk less