| Darkela a întrebat:

Cate carti ati citit vara trecuta?

Răspuns Câştigător
| Fiction a răspuns:

Nu mai stiu. oricum mai mult de 10. Ceva intre 10 si 20.

10 răspunsuri:
| FulgerMQ a răspuns:

| Ramo137 a răspuns:

vreo 3, dar foarte groase fiind de psihologie happy

| Frank51 a răspuns:

0 (zero) vorbesc foarte serios

| Duucu a răspuns:

Nu-mi place să citesc, prefer să fac exerciții la fizică...

| Grimmjow69 a răspuns:

Nu prea imi amintesc. Cred ca 7-8.Nu sunt sigur.

| BlakeLively a răspuns:

Eu am citit 50. La scoala ne-a dat mai putine, insa mi-am ales cateva carti(literatura universala) pe care sa le citesc in plus. Credeam ca nu le mai termin, insa am avut noroc ca au fost mai multe poezii.happy

| Darkela explică:

Cui sa dau funda? straight face

| Zapkitu a răspuns:

3 Carti.

| sweatnees a răspuns:

3 carti si alea fiindca mi le-a dat pe vara de la scoalaP/S LEAM CITIT VARA ASTA FIINDCA VARA TRECUTA NU MIAM BATUT CAPUL TARE DE INVATATURA/trec in clasa noua si cit de cit trebuie de invatat degraba examene. ultima vreme tineretul nu prea citesc mai mult se distreaza/pe cine nai intreba majoritatea tiar raspunde ca citeau cei erau dat pe vara/din propria initiativa sunt foarte putini/din pacate numai cei mai adulti isi dau seama si recunosc acest fapt cu timpul vor imtelege si ceilalti...

| monicaangel a răspuns:

Peste 50 de carti laughing