| andreea145 a întrebat:

Cine stie cate carti am citit vara asta?

Răspuns Câştigător
| LoveÈℓa a răspuns:

19 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Cartile de joc,copil facut in borcan (chiar daca zici ca nu esti copil, tot esti, ai 11 ani, plodule.)

Răspuns utilizator avertizat
| teodoram a răspuns:

Iti zic eu, niciuna! dar cati ani ai? 8?

| micutsa19 a răspuns:

Da si crezi ca ne pasa noua? pune si uh intrebari calumea daca nu las'o balta

| SamSon a răspuns:

| liladyna a răspuns:

0?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce miar pasa mie

| thelastc a răspuns:

Da...şi eu la clasa a2-a mă lăudam că am citit două pagini din Tom Sawyer :X

| LoveBellaLoveEdward a răspuns:

10 20 30 cine stie. aest site a fost facut pentru niste intebari cu sens, intrebarea asta nu conteaza.

| danutz24 a răspuns:

| Madalina066 a răspuns:

Tu si Dumnezeu...

| miku0101 a răspuns:

1 sau 2

| cksajbkb a răspuns:

2 stii!

| andreea145 explică:

Sa stiti ca am 11 ani si ca nu mai sunt un copil cum cred unii, cei care spun ca 2 carti sunt pe aproape

| andreea145 explică:

Mai prostilor!(numai cei care zic ca sunt copil)santeti de rahat.in primul rand si ce ca am 11 ani, sunt pe a cincia dau teze si am si un iubit asa ca mai taca-va fleanca.al doilea lucru e ca sunt mai desteapta decat voi de asta citesc si ma laud peste tot.so in al treilea rand scriu ori ce intrebare am eu chef nu ce imi ordona personalitatea voastra de rahat. naa!

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru andreea145):

Mami tau stie ca vorbesti asa thinking Sigur nu, ca daca da, te-ar bate cu cureaua la curu' gol.

| andreea145 explică (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Ha ha ha...mama nu ma mai batut de la3 ani, si cum am mai spus nu-s un copil! ce ti-as da una in... si mai taca-va fleanca.ba mai mult voi pareti niste copii rasfatati de 2 ani(toti cei care au dat raspuns la aceasta intrebare)daca aveti comentarii sau vorbe de schimbat cu mine deeacordos2000@yahoo.com

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru andreea145):

Unde mi-ai da unabatting eyelashes?