| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cate ore ati dormit cel mai mult fără sa va treziți absolut deloc!?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Probabil 15.

| Catrice a răspuns:

Numai 8 sad

| Lukasssz a răspuns:

4-5 nu inteleg cum ceilalti poata sa doarma atat de mult

| RobertMoon a răspuns:

| GPA a răspuns:

Cred că cel mai mult am dormit de revelion. Am adormit pe la 5 dimineața și m-am trezit la 8 seara. Vreo 15 ore bune de somn, da, așa se întâmplă, pierzi aproape o zi din viață, dormind. De asta e bine să ai un program de odihnă bine stabilit, mă culc devreme, mă trezesc devreme ca să profit de ziuă, poate prind și răsăritul, momentul cel mai frumos al zilei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

17-18 ore când depresia mea era mai serioasa.
In urma cu mulți ani când mai consumam alcool, mi s-a întâmplat.tot vreo 16-17 ore sa dorm, când ma trezisem nu mai înțelegeam de ce e seara, eram confuz; de fapt eram puțin beat și atunci, mahmur mai exact.
Asta s-a întâmplat.din cauza faptului ca consumam extrem de rar alcool.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

16 ore

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vrut odată să iau un banal Nurofen și am nimerit altceva (știu, știu, iresponsabilă), dar era oricum tot un calmant. M-a calmat de tot, timp de 18 ore.

| Saiko10 a răspuns:

Cam 20 de ore cand am stat cu varamiu treaz 3 zile.

Răspuns utilizator avertizat
| sofiaaaa001 a răspuns:

In jur de 14-15 ore

| dbigiu84 a răspuns: