| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cate ore ati dormit cel mai mult fără sa va treziți absolut deloc!?

14 răspunsuri:
| sofiaaaa001 a răspuns:

In jur de 14-15 ore

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

17-18 ore când depresia mea era mai serioasa.
In urma cu mulți ani când mai consumam alcool, mi s-a întâmplat.tot vreo 16-17 ore sa dorm, când ma trezisem nu mai înțelegeam de ce e seara, eram confuz; de fapt eram puțin beat și atunci, mahmur mai exact.
Asta s-a întâmplat.din cauza faptului ca consumam extrem de rar alcool.

| RobertMoon a răspuns:

| Catrice a răspuns:

Numai 8 sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

16 ore

| mgtow a răspuns:

| dbigiu84 a răspuns:

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Probabil 15.

| Lukasssz a răspuns:

4-5 nu inteleg cum ceilalti poata sa doarma atat de mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vrut odată să iau un banal Nurofen și am nimerit altceva (știu, știu, iresponsabilă), dar era oricum tot un calmant. M-a calmat de tot, timp de 18 ore.

| GPA a răspuns:

Cred că cel mai mult am dormit de revelion. Am adormit pe la 5 dimineața și m-am trezit la 8 seara. Vreo 15 ore bune de somn, da, așa se întâmplă, pierzi aproape o zi din viață, dormind. De asta e bine să ai un program de odihnă bine stabilit, mă culc devreme, mă trezesc devreme ca să profit de ziuă, poate prind și răsăritul, momentul cel mai frumos al zilei.

| Saiko10 a răspuns:

Cam 20 de ore cand am stat cu varamiu treaz 3 zile.

Răspuns utilizator avertizat