| Beatrice5 a întrebat:

Hei!happy Ați pățit vreodată să vă treziți direct cu o stare de rău, de slăbiciune (amețeală) de parcă nu ați dormit suficient? Sau dacă se întâmplă să nu dormiți suficient într-o noapte atunci toată ziua să vă simțit mega leșinați, fără energie? Eu tot pățesc faze de astea și nu-mi explic de la ce așa stări aiurea

3 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Asta e din cauza bioritmului si a vremii. Daca ai bioritmul fizic este la minim si mai intervine si o vreme rea e clar, toata ziua nu esti bun de nimic, in schimb cand e vremea buna si ai bioritmul fizic la maximum esti plin de energie toata ziua.

| Marius22222222222 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din fericire, nu. Mai contează și calitatea somnului, nu numai cantitatea.