| kukubau a întrebat:

Cateva filme bune imi recomanda si mie cineva? plz big grin, m-ar interesa comedii, filme de razboi, romance, sau filme gen spartacus ori clash of the titans, chiar si o animatie funny. aproape orice dar sa fie de bun gust nu toate."spalaturile" de filme laughing tongue

Răspuns Câştigător
| danutdan96 a răspuns:

Cel mai bun film din topul imdb(internet movie database) este: the shwawshank redection, o comedie buna este hte hangover (sigur iti va placea)the da vinci code(un film de mister, un film de milioane)(nah acum fiecare cu gusturile lui) 300(un film istoric si de actiune foarte bun) the great escape (ceva in genul filmelor de razboi, foarte bun filmu) daca nu te uiti la filmul de animatie up (poti spune ca n-ai prea vazut niciun film) e super filmu are si actiune si comedie si drama. si multe alte filme... poti sa te uit si pe www.cinemarx.ro

4 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Robin Hood
In ritm de step
Amuzament
Paul mare politist la mall
Iron man 2
Fiecare vede altceva
Doi baieti si multe fete
Intalnirea cu spartanii
Scapati de Smart
Chihuahua de Beverly Hills

| LuS[z] a răspuns:

A walk to remember love struck
american pie laughing
stan si bran big grin
the proposal
Charlie's Angels big grin
Razboiul lumilor
The twilight Saga-new moon (daca esti fan)
the notebook...
kung fu panda
Up!
Istoria dansului
vizionare placuta big grin

Răspuns utilizator avertizat
| kukubau explică:

Up e singurul pe care nu il vazusem tongue, dintre toate. Ms frumos pentru raspunsuri, v-as da la toti funtite big grin.