| PunkyA a întrebat:

Cati bani ar trebui sa imi iau cu mine intr-o excursie de 2 zile?

17 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Ia-ti vreo 70 lei daca parinti tai nu stau prost cu banii atunci ia-ti 100

Sper ca te-am ajutat

| RaR a răspuns:

80-120 lei

| RaR a răspuns:

80-120 lei imi dai funda?

| Alexa_8596 a răspuns:

Pei, am avut si noi ex.de 2 zile si a costat 3 mil, si am mai avut inca 1 mil jum bani de buzunar,

| asdD a răspuns:

200 lei-300 lei
eu ata am avut si am mai vn acasa cu 50 lei

| Corinne a răspuns:

Depinde unde ii excursia si ce vizitezi.Totusi mai bine mai multi decat prea putini incat sa nu`ti ajunga happy

| AndddRu a răspuns:

150- 200!
Depinde si cum/ cat consumi! PUP.

| Giulia_7302 a răspuns:

2 milioane

1.Iti iei suveniruri
2.Mananci
etc...

| A_5617 a răspuns:

Depinde ce vrei sa iti iei.

| www.filme-hd.do.am a răspuns:

big grin 2 zile... 200 lei

| Aicilef a răspuns:

Ia mai mult ca sa ai de unde consuma. sh daca iti mai raman. sh mai bine:*:*distractzie placuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cam 500 de lei

| sunnydays a răspuns:

Cat mai multi, dar sa fii economa.

| kid2000 a răspuns:

Poii depinde unde te si duci, si ce vrei sa-ti cumperi. Dar daca zici ca este de 2 zile ia-ti 1 milion la tine cam asa. aproxwinking tongue un milion, un milion 2 sute.vezi uhwinking

| CRINAdCRINA a răspuns:

Depinde de tine ...cat cheltui si daca dai banii aiurea. ia-ti si u 200lei maximstraight face

| laurica11 a răspuns:

Depinde daca mergi in multe locuri. daca nu mergi in multe locuri ia-ti cam 70 lei daca mergi i multe ia-ti 90 lei sau mai multi.

| Skipy_1559 a răspuns:

100 DE LEI. depinde si de cat consumi! Dar cel mai bine, e sa iti iei 100! "Excursie placuta!"