| Niiinaa a întrebat:

Are rost sa merg intr-o excursie cu scoala de 2 milioane 3 zile sau 2 nu stiu sigur prin ianuarie mergem la mogosa?
Cam cati bani de buzunar ar trebui sa-mi pun?
dau fundita cat mai multe raspuns va rog:Xlove struck

Răspuns Câştigător
| kindness a răspuns:

Eu zic sa nu te duci in excursie nu se merita 2 milioane pentru 2 sau 3 zile.gandeste-t ca, cu 2 milioane itit pori cumpara ceva frumos de imbracat sau mancare pentru o saptamana sau chiar mai mult. iar daca o sa fie frig, ca in Ianuarie e frig. o sa racesti si ce rezolvi? maii bine stai acasa la caldurica cu familia ta si gata.si nu ai irosesti atatia bani! Crede-ma nu meritaaaaaaaaa!

1 răspuns:
| MissKatherine a răspuns:

Da sigu alfe poti rata ceva foarte imprtant banii cam 100 lei
stiu din propria experienta