| Star01 a întrebat:

:*

as vrea sa stiu cam in cat timp imi pot face parul sa creasca pana la fund? mai sunt cam 18 cm...mie imi creste destul de repede parul, in luna mai m-am tuns pana la nivelul sanilor si acum am cu 5 cm in plus...si as vrea sa stiu totusi daca nu chiar atat de lung, cat poate creste in 3 luni (in vacanta)? eu sunt tunsa in V

multumesc anticipat :* dau si fundita :*

1 răspuns:
| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Pai creste normal cam 3 centimetri pe luna, cred. Si mai stiu ca este bine sa iti tii parul impletit si sa il dai cu masca, balsam si sampon. Daca vrei mai cauti pe Google cate ceva pentru tratamente de par. Sper ca nu te-am ajutathappy Bafta!