| madalina_5722 a întrebat:

Imi creste parul prea repede. M-am tuns acum o luna si deja mi-a crescut parul peste 3cm.Intrebarea mea este: Ce tusoare sa-mi fac? As dori sa-mi dati niste tunsori in care parul sa fie filat.Am parul pana la umar acum si am breton. Imi plac mai mult tunsorile de emo(ceva in genul)

Si inca ceva: Ce sa fac sa nu-mi mai creasca asa repede parul pentru ca eu vreau sa-l am scurt si ma enerveaza sa ma tund o data la 3 saptamani?:?(dau fundita pentru cea mai originala tunsoarewinking

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Ne faci in ciuda ha? Lasa ca vezi tu! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa iti dau un raspuns, pentru ca am si eu aceeasi problema - ma dispera parul, imi creste foarte repede ma tumd foarte des dar am noroc ca sumt baiat si il tai foarte scurt - ma uitam sa vad ce solutii gasesc si am dat de problema ta - te salut; ionut, roma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A