| manu01 a întrebat:

Ma intereseaza cineva sa scrie niste articole pentru site-ul meu
Articolele constau de fapt in niste povestioare a carei inspiratie ramane in imaginatia voastra. Ideea consta in transpunerea jocurilor din copilarie, legate de curtea/terenul scolii in mediul virtual si pentru cei care poate nu mai sunt la scoala acum.

Articolele trebuie sa fie gen : http://www.curteascolii.ro/desprenoi.php si trebuie sa contina un anumit numar de cuvinte cheie.

Vreau mai multe articole cine face cel mai fain articol primeste fundita de la mine + 5 euro pe telefon
Dar vreau sa fie scrise de voi nu sa fie copiate...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa te ajut.