| cric a întrebat:

Buna ziua

Am nevoie de articole in limba romana (1300 articole separate in pachete de cate 100 articole).
Temele sunt : pastile de slabit, celulita, cresterea parului, albirea dintilor, cresterea sanilor, potenta...

Va voi pune la dispozitie cuvintele cheie pentru fiecare articol in parte.
Articolele vor fi verificate cu Copyscape si cele respinse vor trebui inlocuite inainte de efectuarea platii.

Plata se va face prin Escrow.

Cand ofertati, va rog sa imi puneti un link catre cateve articole scrise de dumneavoastra.

Multumesc.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrea 1300 de articole din cateva domenii si care sa cuprinda niste cuvinte cheie.

| Vladone80 a răspuns:

Cat platesti pentru un articol?

| Buftea_Iulian_1972 a răspuns:

Daca faci o cerere, atunci scrie si conditiile:
- nr de cuvinte/articol
- ce pret oferi (asta daca nu vrei sa tragi plasa...)
- procedura de plata (cum se efectueaza plata - nu prin ce modalitate platesti, eu de exemplu, vreau sa fiu platit prin paypal cu link de descarcare nu prin Escrow, etc)
- densitatea cuvintelor cheie pe care le-ai expus... etc.
- fa o cerere completa cu conditiile tale ca fiecare sa stie clar despre ce este vb, nu merge "la ce pica"