| Annette a întrebat:

Caut si eu un film si nu mai stiu cum se numeste.Era vorba de o gara de tren bantuita si niste copii fantoma cre impingeau masina unei fete.Si mai era o fantoma copil.Careia ii aparea in fata unei fete.astept raspuns

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Fingerprints(2006), dacă acei copii fuseseră într-un autobuz de şcoală lovit de tren iar acum exista legenda că împingeau maşinile pe calea ferată şi rămâneau urmele palmelor pe parbriz http://www.cinemarx.ro/filme/Postere-Fingerprints-Fingerprints-269115.html? postere-alternative