| anonim_4396 a întrebat:

Ce activitati faine mai stiti de relaxare(afara de:citit,scris,filme,muzica,prieteni,iesit pe afara,stat pe tel/pc,net,gatit, stat cu animalele)?

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Acum, ca a nins la mine, drifturile pe gheata sunt o ocupatie misto.
Vara, gasesc eu vreo 'surubaiala' de facut, ori la masina, ori la vreo scula audio.

| Clorox a răspuns:

Probabil esti prea mica pentru o activitate pe care n-am s-o zic dar meditatia, yoga si sportul sunt destul de ok.

| BIoody a răspuns (pentru Clorox):

Woai m-ai facut curios laughing

| JackR a răspuns:

Nu pot sa-ti raspund, pentru ca nu ma lasa setarile site-ului. tongue

| Srians a răspuns:

Sport, meditatie plus ce ai spus tu mai sus si ar mai fi cateva (dar nu cred ca am voie sa le zic).

| Balș-Oltenia_Minelissimo_1905 a răspuns:

Numaratul stelelor, umplerea cadei cu robinetul picatura cu picatura, citirea unei carti de la coada la cap, taiere de frunze la caini, batut apa in piua,
O cioară pe-o creacă stătea
și toată ziua nimic nu făcea.
Un iepuraș, văzând cioara stând,
întrebă timid cu un glas blând:
-Pot și eu să mă așez ca tine
și să-nvârt din dește până mâine?
Cioara-i răspunse sus de pe creacă:
-Da, fă ca mine ca timpul să treacă;
tolanește-n iarbă și carpe diem
și-așa ziua de azi încheiem!
Iepurașul poznaș se tolani-n iarbă
și fericit zâmbea sub barbă,
dar un vulpoi hămesit îl zări
taman când iepurașu' adormi.
Se apropie tiptil și se aplecă
și cu mare pofta il înfulecă.
Morala:
De vrei să bati apa-n piuă și menta la frecat
Este mult mai bine a fi cât mai sus plasat!