| anonim_4396 a întrebat:

Dau FUNDA hei TPU am o intrebare. dati-mi si mie niste idei de activitati de relaxare..de placeer, orice altceva afara de stat pe internet sau in fata tvului sau sporturi, daca stiti, va roghappy

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Citit, pictat, desenat, crearea a diverse obiective din materiale simple, un job part-time, voluntariat, un club in legatura cu o pasiune de a ta.

| xVictor a răspuns:

Mai iesi si tu pe afara cu prietenii. mai cheama-ti prietenii pe la tine. mai o poveste, mai o barfa etc. Du-te la un picnic, ia-ti prietenii si du-te sa vezi locuri noi prin paduri, orase, parcuri etc. Vorbeste cu prietenii sa faceti cheta si sa va duceti la un gratar ceva. la o baie intr-un lac etc. Funda? big grin