| anonim_4396 a întrebat:

Ce activitati parcurgeti in timpul liber pentru a folosi timpul in mod util?

Răspuns Câştigător
| CinevaDiferitDePersoanaTa a răspuns:

Teatru - sâmbăta.
Plimbări cu rolele sau cu bicicleta.
Ieşiri la terase cu prietenii.
Şi nu în ultimul rând citesc carţi de calitate.

Fă ceea ce îţi place şi vei fi multumită din plin!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spal vasele, duc cosurile de gunoi, fac curat in casa, mai fac schimbari in camera mea aranjament, imi vizitez niste prieteni.

| PrincessConsuela a răspuns:

Nu stiu cat e de util, dar eu am gasit o carte buna si mai desenez din cand in cand mai ma distrez aici: http://www.karaokeparty.com. Poti sa cauti si tutoriale de dans pe youtube. Faci sport si te distrezi;)

| Selena22 a răspuns:

Eu ma joc pe calculator vorbesc pe mess.mai ma plimb in parc.si alte lucruri dar ceva util ar sa ajuti pe cineva sau sa pleci cu un prieten la mall sa vorbiti sau altceva pentru al ajuta. happy
funda?

| ShadowGuitar a răspuns:

Cant la chitara,din voce, asta e pasiunea mea.happyAm cateva coveruri pe melodii pop-rock, rock alternativ etc si una am postat-o si pe TPU ca sa strang pareri.laughing

| inger02 a răspuns:

Pai ascult muzica ma uit pe reviste ies in oras cu prietenii ma uit la calculator la un film dansez :X etc

| Kollaps a răspuns:

Hai sa iti zic rutina mea happy
Dimineata ma trezesc mananc
Ma duc la sala trag de fiare 2 ore
Vin acasa bag un dus, mananc
Ma pun in pat si ma odihnesc 30 de min
Bag putin facebook si ascult niste muzica
Ies pe afara sau nu
Seara: ma culc si astept ziua de maine, dar tu? big grin