| SAFEandSOFT a întrebat:

Ce activitati pot face in Bucuresti? Am fost deja la cinema, piscina, paintball, lasermaxx, escaperoom. Alte sugestii? Va rog, nu sugestii gen plimbare in parc.

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Faci ce-ti place. Noi n-avem de unde sa stim. Degeaba ti-as zice eu sa mergi de saptamana viitoare la Bucharest Open daca tie nu-ti place tenisul. Eu daca as sta in Bucuresti, as participa cam la toate evenimentele sportive ce au loc acolo.

| SAFEandSOFT explică (pentru AFR81):

Am cerut sugestii.

| kiri11 a răspuns:

Muzee big grin Zoo, ai o gama larga de obiecte pe care ai putea sa le vizitezi big grin

| julia5454 a răspuns:

Curse de cart