| Waffle_6155 a întrebat:

recomandati-mi si mie niste locuri de distractie din Bucuresti pentru adolescenti de 14-16 ani care se pregatesc de liceu. Am epuizat cam toate locurile, de la filme la mall, iesiri in parc pana la cafenele de pe lipscani, paintball, lasermaxx. Ce am putea incerca? Locuri de distractie ieftine in Bucuresti? FUNDAAA.winking

1 răspuns:
| Alexxaaa a răspuns:

Incearca LasserMaxx e superrrr din mall (AFI Palace) sus la etaju 1, WaterPark