| TarjaTurunenFan a întrebat:

Ce ai facut in noaptea dintre anii 2012-2013?

27 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Am fost la o petrecere cu familia si cu niste rude, am mancat, am baut, am ascultat muzica si la miezul noptii m-am urcat pe acoperis si m-am uitat la artificii.

| EmaS a răspuns:

La cumpana dintre ani am fost in Casa Domnului si m-am rugat pentru toti cei dragi, pentru tara si orasul meu.

| PunkyA a răspuns:

Am dansat foarte mult!

| KellyGreen a răspuns:

Am stat la sueta cu o baba.

| Pricked a răspuns:

Am stat pe TPU.

| RoseOfTheFire a răspuns:

Sincera sa fiu am stat in fata calculatorului am vazut un film de groaza am mancat tort am baut sampanie si am iesit putin afara sa vad focul de artificii. happy

| davidtm a răspuns:

Am stat p aciilaughing

| JajaAliensHere a răspuns:

Oh, lol. Ce pot sa spun? A fost o noapte memorabila :]] am stat pe FB si TPU, am ascultat muzica si m-am uitat putin la artificii. Awesome straight face

| kmarianak a răspuns:

Am iesit la focul de artificii, mare greseala, nu mi-a placut deloc.

| h3r a răspuns:

Nu ştiu, sper ca mâine să-mi aduc mai bine aminte...

| Vans a răspuns:

Am ascultat Paraziţii şi Negură Bunget.M-am uitat la film. Poate mă pun să citesc.

| dracu14 a răspuns:

Am stat in pat si am ascultat muzica

| TheStory a răspuns:

Cam scurt timpul dintre ani.
Am dat cu artificii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am petrecut ca o nebuna cu prietenii rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Artificii, petarde, mancare cat cuprinde, am stat cu familia, prietenii, m-am uitat la televizor, etc, etc.

Răspuns utilizator avertizat
| xXdoareuXx a răspuns:

Eu una am stat pana pe la 1 si dupa am adormit...plictisitor. azi astept sa ma vad cu niste prieteni poate iese cineva si mai rad mai etc.

| Wihox a răspuns:

Am mancat si am baut ca un porc. tu?

| doinitsaandronic a răspuns:

Mam distrat cu niste prieteni tare cooli unde am facut ceea ce nea trasnit prin cap

| akadeaa a răspuns:

M-am jucat.x_X

| KooKoo a răspuns:

Am petrecutwinking

| Turok90 a răspuns:

Servici...

| xXSpikeXx a răspuns:

Am facut Party....Cu artifici calumea

| BaiatulAnonim1234 a răspuns:

Am stat pe Calculator...

| charna a răspuns:

Singura, am incercat sa-mi ridic moralul pentru miine

| Amfitria a răspuns:

Am respirat in primul rand happy
m-am distrat in al doi-lea happy

| PunkyA a răspuns (pentru Amfitria):

Al DOILEA* - si in caz ca nu stiai se numeste numeral ordinal.