| iasminhappypills a întrebat:

Ce ai prefera sa fii, un geniu stresat sau un prost fericit?

22 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Geniile îşi depăşesc cu mult epoca în care trăiesc, fiind în majoritatea cazurilor neînţeleşi. Nu cred şi nu am auzit ca vreun geniu să fi renunţat la convingerile sale pentru faptul că nu e înţeles. Despre proşti, ei sunt în general fericiţi în prostia lor, nu ai cum să-i tulburi.

| cornel a răspuns:

Intre si intrehee heehappy

| shadovv a răspuns:

Un geniu stresat... daca sunt destept voi gasi o solutie pentru stres
tongue

| madia a răspuns:

O proasta fericita!
Ce happy sunt...laughing

| RaR a răspuns:

Prost si fericit laughing

| pauladrian a răspuns:

Cu siguranta geniu stresat.

| patty32 a răspuns:

O intrebare bunaaalove struck
Prost fericit-> un tantalau, toata viata va fi fericit fara motiv->deci asta se taie:-& nu vreaubig grin
Geniu stresat->stresat.atata timp cat e geniu va sti cum sa treca peste toatelove struck
Deci as preferat geniuhappy
Stress`ul se vindeca... dar prostia?happy

| Lawrence a răspuns:

Un prost fericithee hee

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Geniu Fericit

| hd04wbw a răspuns:

Pot sa fiu un geniu fericit?

| bestmusik a răspuns:

Prefer un geniu stresat deoarece stresul se vindeca dar prostia niciodata.Asa macar as avea succese pe plan profesional ceea ce e cel mai important lucru in viata.

| madagascar a răspuns:

Am fost un geniu stresat da mi-a trecut repede, asa ca mai bine un prost fericit, lumea in care traim nu e mediu propice pentru genii, si plus de asta vreau sa traiesc si eu mai mult, se stie ca geniile mor repede, mi-e dor de Eminescu dar nu vreau sa-l vad inca.

| kytty a răspuns:

Buna.happy

pana si cei fericiti sun t stresati asa ca prefer sa fiu un geniu fericitwinking

| unefillefrançaise a răspuns:

Mai bine o proasta fericita laughing ca aici in romania poti fi cel mai mare geniu al lumii ca mnu esti rasplatit cum se cuvinehee hee macar sa fi fericit daca geniu nu esti happy

| BeetleJuice a răspuns:

As prefera sa fiu prost fi fericit o stai sunt deja rolling on the floor daca sunbt geniu stresat as fi un pampalau si prieteni m-ar tachina mereu

| Marcian a răspuns:

Prefer un compromis.

| Anecherry a răspuns:

Daca ar duce la un lucru pozitiv, nu as ezita sa fiu un geniu stresat; daca nu, fara indoiala o proasta fericita.

Răspuns utilizator avertizat
| :X:X a răspuns:

Proasta fericita tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bogat si sanatos.

| boomerang_9620 a răspuns:

Un prost fericit cu siguranta.pentru ca fericirea ne ajuta sa trecem peste prostiile pe care le facem...big grin

| nuteplictisicatebat a răspuns:

Un prost fericit.