| AdyLupul a întrebat:

Ce alegeti bicicleta sau rolele?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar bicicleta.
N`as pune picioarele pe role niciodata si n`as da bicicleta pentru ele nici daca ma obligi.
Bafta`!

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bicicleta.

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Role...pe bicicletta parca inveti sa mergi mai greu si o tarasti peste tot cu tine, rolele le bagi intr-un rucsac si gata.

| Andutsaa a răspuns:

Rolebig grin

| RomanMandruPanaMor a răspuns:

Bicicleta, pentru ca doar pe ea stiu sa o folosesc. Role n-am avut si nu stiu sa le utilizezwinking Dar nu inteleg rolul intrebari...In fine.

| Strumf a răspuns:

Role

| Blue17 a răspuns:

Rolele!

| valyvortex a răspuns:

Salut, eu iti recomand sa alegi bicicleta deoarece este mai sigura si este mai distractiv sa mergi pe ea decat pe role.

| PupicelT a răspuns:

Bicicleta.Imi place mult. :X

| flaviu1234 a răspuns:

Bicicleta---ai viteza mai marehappy

| BiiyRallu a răspuns:

Rolele smug fac picioarele frumoase

| oOInYourDreamsOo a răspuns:

Role :X:X laughing si bicicleta, dar mai mult role laughing

| mihaella00elena a răspuns:

Rolele.e mult mai distractivbig grin

| Sara_9740 a răspuns:

Role big grinlove struck e mult mai grozav sa the plimbi cu rolele decat cu bicicleta love struck sh slabesthi mult daca the plimbi cu rolele!

| marzemanuel a răspuns:

Amandoua tongue
adica
daca ai un parc in apropiere poti sa-ti cumperi role iar daca stai mai departe de un loc mai retras unde nu circula multe masini ia-ti bicicleta
sau daca iti iei amandoua, iti mai trebuie si un lant si un lacat ca sa mergi cu rolele incaltat pe bicicleta pana intun parc si acolo iti legi bita de un pom si te dai cu fetele cu rolele
asta ii ideea mea
sper ca ai inteles
tongue

| ChrisHarrison a răspuns:

Dupa parerea mea, role pentru ca iti formeaza muschii de la picioare
Dar si bicicleta e si ea destul de buna. dar eu aleg role big grin

| karinacora97 a răspuns:

Rolele is mai amuzante si mai distractive

| Öpëи a răspuns:

Eu as alege rolele pentru ca le poti lua in parc sau unde vrei tu asa bicicleta tie mai greu dupa mine depinde ce vrei tuwinking