| RyGoLeTa a întrebat:

Ce animale va plac cel mai mult? Fie salbatice, fie domestice.{Funda+vot inteligent}

Răspuns Câştigător
| sefwefhiff a răspuns:

Tigrul,Lupul,Ursul!

13 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Mie unul nu prea îmi plac animalele.

| Dumnezău a răspuns:

Cele rastignite in biserica.

| Hikari a răspuns:

Mie imi plac toate animalele si le iubesc pe toate si le indragesc! happy ^.^

| Mao a răspuns:

Panda roşu.

| Medema a răspuns:

Mie imi place haski pentru ca are rezistenta,supunerea, inteligenta, mandrie si putere.Haski e, nu numai frumusete si puritate e un exemplu pentru mine.

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

Hmm leoparzi,caini,lupi, soimul, papagalul si cam atat big grin aa sa nu uit pentru ca... imi plac pur si simplu

| AlleyChann a răspuns:

Imi plac viezurii, sconcsii, ratonii puppy dog eyes si puii de gaina.

| UnisonRaid a răspuns:

Poi,eu IUBESC tigrii.De cand ma stiu mi-au placut tigrii...Nu stiu de ce...Dar cred ca ma descriu.Te las,
Ja Na!

| nimeni1234 a răspuns:

Iti zic sincer...nu ma complic! Iti spun doar ca imi plac cu adevarat cainii,:-)si desigur un animal sa zic si eu na:-)) ca toti sunt mai extravaganti[doar pentru funda desigur:-))] imi place puiul de tigru...este foarte dragut!happy

| S0ul a răspuns:

Iepurele de casă a păstrat multe dintre particularităţile biologice ale rudei sale sălbatice. Asemeni acestuia, are o activitate mai intensă o dată cu venirea nopţii. Când are posibilitatea, chiar şi iepurele de casa sapă adăposturi în pământ şi acolo îşi stabileşte culcuşul. Ca aspect general, făcând abstracţie de multitudinea de rase, iepurele este înzestrat cu urechi lungi, ascuţite la vârf şi late la baza fiind mişcate la orice zgomot perceput de aceea iepurele este animalul meu preferat este foarte isteţ, ascultător (dacă e dresat ) şi chiar se joacă cu pisica mea mereu laughing sunt foarte zburdalnici happy sper să te fi convins fundăă love struck

| madalina9 a răspuns:

Pisica,acasa am o pisica dragalasa are debea un an si..., m-am atasat de ea.

| LoredanaKV a răspuns:

Ca animal de compania imi plac foarte mult cainii, am si eu un caine dar deja e batrin (are 11 ani), mai am inca si un papag si un hamster. Precum observi ador animalele big grin

| Bibbuu a răspuns:

Pai imi plac iepurii foarte mult am si eu la bunici toata ziua ma joc cu ei imi plac foarte mult ca au blana aia fina si pufoasa...Imi plac foarte mult caini ba chiar am un caine husky cam de 1 an imi place foarte mult s ma joc cu el si pisicile imi plac :X puppy dog eyes Fundabatting eyelashes