| Lucky9441 a întrebat:

Hello` TPU cine`mi face si mie 20 de animale salbatice si 20 de animale domestice in germana cu traducerebig grin? plslove struck

Răspuns Câştigător
| AneZniP a răspuns:

Domestice:
vaca-Kuh., pisica-Katze,..., caine-hund, gasca- bande, rata-rate, gaina-huhn, capra-ziege, cocos-Kokosnuss, oaie-Schafe, berbec-rammen, motan-Kater, hamster-hamster, capricorn-Steinbock, taur-Stier, manz-Fohlen, miel-lamm, porumbel-taube, iapa-stute, iepure-Kaninchen nu mai stiu. salbatike.

vin in ordinea asta sh stiu doar 15 sorry...

leu, leopard, puma, jaguar, vultur, bivol, gazela, tigru, lup, vulpe, veverita, castor, soarice, elan, mangusta,
Löwe, Leopard, Puma, Jaguar, Adler, Büffel, Gazellen, Tiger, Wolf, Fuchs, Eichhörnchen, Biber, Sonne, Elche, Civet,

sper ca team putut ajuta macar putin.

1 răspuns:
| alesia29 a răspuns:

Sigur nu euwinking