| cocolate a întrebat:

Ce ar trebui sa-mi doresc de craciun? am 13 ani sunt fata,am ca pasiuni pictura si literatura, mai sunt si curiozitatile mele despre lingvistica. ma gandeam la o carte si instrumente pentru desen. pareri...dau funda

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

E bine ceea ce-ti doresti dar mai intai sanatate, liniste sufleteasca

| Kriss96 a răspuns:

Niste personalitate ai putea sa-ti doresti. Din aia proprie.
In alta ordine de idei, nu te cunoastem deci nu avem cum sa stim ce ti-ai dori tu. Singura capabila sa decida asta esti chiar tu. Fiecare cu pasiunile si dorintele lui.

| Denisuca21 a răspuns:

Scumpico,tu trebuie sa stii cel mai bine ce ti-ai dori!
O carte buna sau poate un animalut...