| Iriskha a întrebat:

Ce as putea face cand ma plictisesc? Idei... funda pentru cele mai bune idei tongue

Răspuns Câştigător
| Alexalice10 a răspuns:

Te uiti la filme sau seriale. Uite unele tari: pretty little liars, ghost whisperer, dexter, 10 things i bate about u, sunt o grămadă de vplay, intra si cauta acolo dacă vrei. Sau poți sa citesti: academia vampirilor, twilight, vampiiri din morganville, vampirii Sudului, casa nopții, seria fallen, altfel de ingeri, cronicile wardstone, instrumente mortale, dispozitive infernale, ...cam atât imi amintesc acum. Eu le-am citit si sunt foarte tari... Sau poți sa te joci pe calculator sau sa îți suni prieteni sa iesiti undeva.sau dacă ai chef sa faci teme sau sa lucrezi in plus.niciodată nu strica.

5 răspunsuri:
| vipande11 a răspuns:

Citeste draga big grin sau iesi la o plimbare uita-te la filme incepe sa te uiti la un seriale iesi in oras joacate pe calculator vezi tu un poker un joc de strategie stiu eu esti fata fa kesti de fete makiazate fa-ti unghiile pozeazate ect tongue sper ca ti-am fost de folos BAFTA

| VASSILEXXX a răspuns:

Pai cand te plictisesti poti merge cu prietenii la football, la un suc, o bere(daca iti permite varsta) sau sa iti gasesti un hobi interesant care sa iti capteze interesul astfel incat sa nu te mai plictisesti

| trompyx77 a răspuns:

Un singur cuvant filmetongue

| estefany a răspuns:

Pai poti sa stai la calculator sa vorbesti cu prietenii tai, sa iesi afara cu o prietena daca stai la oras poti sa iesi la un suc.

| d3vilfoca96 a răspuns:

Pai poti sta pe mess socializand cu prietenii, pe facebook, hi5, myspace, twitter, iesi la un suc, iesi la o plimbare, incearca sa stai in pat sa te relaxezi. Sper ca te-am ajutat.