| Anonimus12468 a întrebat:

Ce as putea face in vacanta? Ma plictisesc ingrozitor si nu am ce face. Idei?
Cele mai bune idei primesc fundite happy

Răspuns Câştigător
| SmartLier a răspuns:

Te poti uita la filme, poti sa citesti carti, sa iesi cu prietenii, faci si tu ceva acolo sa nu te plictisesti...raspunzi la intrebari de pe TPU... poate o sa castigi tricoul alahee hee happy

| Anonimus12468 explică (pentru SmartLier):

Nu imi place tricoul asa ca nu ma stresez sa-l castig happy

4 răspunsuri:
| 9988 a răspuns:

Daca te plicti... citi laughing, poti merge in oras cu prieteni la un film, la un shopping, sau sa mergi la bunici, sau sa te inscrii la o sala de fitness... macar te mentii in forma. si ai sanse cat mai mici sa te ingrasi!

| Rakanishuu a răspuns:

Stai pe afara si sa vezi ca iti gasesti de lucru.

| narutouzumachi a răspuns:

Si eu ma plictisesc dar citesc manga vizionez animeuri stau cu prietenii ma joc pe pc chestii de astea