| Andyzaha a întrebat:

Ce as putea face in timpul liber?
Funda love struck

Răspuns Câştigător
| alinanicoleta99 a răspuns:

Sa incerci sa te plimbi, sa te uiti la un film, sa faci integrame,sudoku daca iti place, sa asculti muzica, navigheaza pe net cautand lucruri interesante, asculta muzica ta preferata, incearca sa gatesti ceva, deseneaza, citeste o carte, stai cu familia ta la povesti. Sunt multe de facut :
-iesi in oras cu prietenii tai
-citeste o carte, o revista
-fa curat in camera ta
-raspunde la intrebarile de pe TPU
-vb cu prietenii pe mess
-viziteaza-ti prietenii
-uite-te la tv
-mergi la plaja
-du-te la cumparaturi ( haine, accesori etc)
-asculta muzicaa
-mergi in vizita pe la rude
A venit primavara. Profita de vacanta! Acum s-a terminat cu plictiseala!

11 răspunsuri:
| ArinaMK a răspuns:

BeatBox(pasiunea mea).

| Cici4Mici a răspuns:

Sa te dai cu bicicleta, sa te plimbi, sa mergi in parc, sa asculti muzica...etc.

| alinanicoleta99 a răspuns:

Ms mult pentru funda ma bucur ca am fost de ajutor kiss

| lawynutza a răspuns:

Pai in vacanta... un mozaic,sa joci basket, sa intri pe TPU;;] sa mergi in locuri noi sa citesti reviste, sa mergi la concerte etc etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-iesi pe afara
-joacate la calculator
-mergi la magazin
-uitate la televizor
-vorbeste pe mess, twitter etc
-citeste ceva
-fa-ti temele
-uitate la un meci.

| Summer a răspuns:

Nimic mai simplu. Incepand de la plimbari cat timp e frumos afara, fotbal daca esti baiat etc, apoi daca e urat se poate bea un suc, o ciocolata calda intotdeauna cu amicii inclusiv plimarile. Daca nu ai chef de iesit din casa poti juca un remi, carti etc la tine sau la vreun prieten, sau vizionarea unui film. Sunt atatea obtiuni. ai de unde alege!

| Tamy3 a răspuns:

Pai poti iesi afara la plimbare cu prietenele/prietenii,poti sa scrii poezii sau sa creezi propia ta revista(adica iei un caiet si scrii in el poezii inventate de tine sau povesti)sa inveti sa canti sa joci jocuri cu prietenii(biliard,tenis,handbal,volei,dansatzi)pe afara. daca ai cativa banut te duci cu ei la(piscina,inot, fittnes, sauna)aletele papa daca imi mai amintesc mai zic papa

| cocoddsd a răspuns:

Sa iti cauti un wallpaper pentru desktop http://freehdwall.blogspot.com/ :D

| Auraa_6217 a răspuns:

Pai. ai putea citi o carte, privi un film, iesi in oras, ai putea sa te angajezi cu juma` de norma, sa-ti ajuti parintii la treburi. nu stiu. ce`ti trece prin minte.

| cristina_9785 a răspuns:

Pai...ai putea sa te uiti la Tv,sa te joci la pc,sa aculti muzicaa,sa iesi ca prietenii pe afara,sa citesti vreo carte, sa joci fotbal, sa te plimbi ca bicicleta...nu stiu keva sa te distrezi!