| amytzzu2000 a întrebat:

Ce as putea face in timpul liber? funda!

Răspuns Câştigător
| lollita28 a răspuns:

Ai putea sa te plimbi cu bicicleta, sa pictezi, sa faci bratari, sa iesi afara cu fetele.Si multe altele dar doar astea mi-ai venit in minte acum. Fundita?

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Tot ce-ți face plăcere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Relax happy. Poate sa aculti muzica, sau sa te uiti la TV.

| xBya a răspuns:

Sa citesti (iti recomand 'Jocurile Foamei', le gasesti pe scribd.ro)
Sa te uiti la filme/seriale (Dexter, Chuck, Supernatural, Naruto, Breaking Bad)
Sa inveti sa gatesti - o sa-ti foloseasca
Sa desenezi
Sa faci o baie revigoranta cu multa spuma, etc

| Ghiti2011 a răspuns:

Apucate de jocuri de ex poker e un joc de gandire bun, table, biliard de exemplu parintii mei in timpu liber se uita la televizor mai mergem la o pizza sau mama vb la telefon prosti deale ei...

| Maruu a răspuns:

Iesi afara cu prietenele tale;
Te uiti la un film/serial;
Gatesti.
Tot ce vrei! Funda?

| Cezarul a răspuns:

Sala,fitness,alergari,iesiri cu bicicleta.
Iesi la un suc, du-te intr-un club, creste un animalut.

| Blu3HusKy a răspuns:

In timpul liber poti sa faci multe lucruri sa te uiti la filme, seriale si multe altele sau de uiti la ce vrei sau ce iti place tiewinking Funda?

| KatherinneMilka a răspuns:

Hmm. eu una privesc seriale happy am mai multe, de exemplu:
gossip girl (e in pauza acum, reicepe din octombrie)
bones
the misfits
happy cam asa!

| EverybodyLies1 a răspuns:

Depinde de ce iti place tie de fapt. Poti incerca sa iesi pe afara prin parc la o plimbare, iesi la un suc, la un film, biliard, etc happy. Daca iti place mai mult sa stai in casa, downloadeaza un film, un serial. happy

| alina99999999999999 a răspuns:

Eu ascuti muzica sau ma uit la tv