| anabellafeonix a întrebat:

ce as putea face in timpul liber?

Răspuns Câştigător
| cornculapte a răspuns:

Ai putea să citești o carte, să mergi la cinema sau la teatru cu prietenii, să ieșiți la o plimbare, să practici un sport sau să-ți găsești un hobby. Gândește-te ce îți place să faci sau ce știi mai bine. Pictează, desenează, învață să cânți la un instrument, ia lecții de dans, ieși cu rolele, etc.

7 răspunsuri:
| AnaMaryadragutaa a răspuns:

Cumaprati un animalut mic de exemplu:hamster,porcujor de guinea,papagal, catelusi, pisicuta etc.Joaca-te cu el.

| AnaMaryadragutaa a răspuns:

Scuze dar am uitat ca ti-ai luat un hamster oititc.Uite te poti juca cu el. Dreseazal. Daca nu sunt prea indiscreta poti sa imi spui cum il cheama? Multumesc!

| mariusQ a răspuns:

Pot sa iesi cu x sau cu y sau cu amandoi in acelasi timp.

| Jameson a răspuns:

Sa practici un sport

| PrunaPătrată a răspuns:

Pai ai putea face multe lucruri :
Sa Dansezi
Sa te joci pe calculator
Sa canti
Sa cosi
Sa faci miscare
Sa iesi pe afara la un suc
Sa te uiti la TV
Sa Alergi ca nebun/a prin casa
Sa dai raspunsuri pe TPU
Restu, mai gasesti tu ok,winking funda? happy te rog

| PrunaPătrată a răspuns:

Pai ai putea face multe lucruri :
Sa Dansezi
Sa te joci pe calculator
Sa canti
Sa cosi
Sa faci miscare
Sa iesi pe afara la un suc
Sa te uiti la TV
Sa Alergi ca nebun/a prin casa
Sa dai raspunsuri pe TPU
Restu, mai gasesti tu ok,winking funda? happy te rog

| Anonima009 a răspuns:

Ai putea iesi cu prietenii in oras, ai putea iesi la o pizza si multe altele.