| Emmalove16 a întrebat:

Ce as putea sa fac in timpul liber? Funda...

9 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Răspunde la întrebări pe TPU, vorbeşte cu oameni din alte ţări pe site-uri în genul ăsta: www.omegle.com,ascultă muzică.Şi vezi dacă îţi place site-ul asta: www.stumbleupon.com,fă-ţi un cont apoi bifează categoriile care te interesează şi vei găsi nişte site-uri pe gustul tău:)

| DEBrown a răspuns:

Sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iesi cu prieteni sau iti pierzi timpul pe facebook laughing

| Resurrection a răspuns:

Sa te plimbi, sa te uiti la filme, sa desenezi, sa faci poze, sa citesti, sa redecorezi camera, sa faci poezii

| Dєєa a răspuns:

Pf...ce nu poti sa faci
Poti face multe lucruri ...cum ar fi :
poti desena.
poti canta.
te poti plimba.
poti dansa.
te poti juca cu cainele sau pisica.
poti dormi
poti citi o carte/o revista.
poti face poze.
poti sa iesi in oras cu prietenii/prietenele.
poti sa stai la pc.
poti comunica.
poti sa mergi la petreceri sau sa dai tu una
poti merge in vacanta
poti face sport
poti sa te plictisesti de plictiseala
poti sa te uiti la tv
poti merge la cinema
pot fi o gramada de chestii de facut...

Funda?

| ny098 a răspuns:

IEsi cu prietenii, mergi la un film sau dormi tot week-end-ullaughing

| Andreea2013 a răspuns:

Orice vrei tu si ce-ti place!

| dyutza20 a răspuns:

Incerca sa te inscri la un sport care se organizeaza la tine in oras sau in apropierea orasului tau, asa cunosti lume noua si iti ocupi si timpul, in restul timpului care ti-a mai ramas(daca iti mai ramane), poti gasi ceva de facut ca si desenatul si bine inteles iesitul cu prietenii sau vestitul facebook.
Sper sa gasesti ceva pe placul tau

| Ivan26 a răspuns:

Sunt multe activitati care le poti face in timpul liber:scrie o poezie,savureaza gustul profund si aromat a unei cani de ceai,iesi la o plimbare,distreaza-te cu prietenii,asculta muzica,urmeaza o serie de teste psihologice ca sa te cunosti mai bine pe tine,organizeaza o intilnire romantica cu jumatatea ta,organizeaza o mica petrecere la tine acasa,fa shopping, primblate cu bicicleta, fa citeva poze, imbaracate dupa cum ti-e dispozitia, iesi afara cu o ceasca de cafea si pur si simplu observa ce se petrece in jur savurind cafeaua. Sper ca ti-am fost de ajutor!