| ionu0k9 a întrebat:

Ce as putea face sa am un corf cu muschi am 13 ani si 1, 73cm 57kg niste exerciti... funda

Răspuns Câştigător
| 9gag a răspuns:

Flotari, tractiuni, genoflexiuni, abdomene.Succes

2 răspunsuri:
| 9gag a răspuns:

@vulturuandrei aici te contrazic: la orice varsta merita sa faci sport si sa te mentii in forma. Oricum muschii nu se formeaza in 2-3 luni se formeaza pe decursul a cativa ani deci daca incepe usor de acum, de la 13 ani, pe la 17-18 va avea corpul visat(bine, asta doar daca va avea o alimentatie sanatoasa si se tine de exercitii). Cu timpul va putea investi intr-o serie de greutati: gantere, bara pentru haltere etc...si daca va avea ambitie va ajunge cum doreste.

| ionu0k9 explică:

Pote crezi tu ca ar trebui sa fac exerciti sa scap de burta dar eu practic fotbal de 4 ani si in toamna mau chemat in probe la academia hagi desigur daca ai auzit de ea am ceva abdomen si chesti din astea dar vreau mai mult...