| Rallu_3508 a întrebat:

Ce as putea vorbi cu un baiat care nu ma cunoaste foarte bine(pe mess)?
Adica vreau un subiect da sa nu par disperata.
Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| emeris a răspuns:

Muzica, sport, hobby-uri happy e destul de simplu. gandeste-te ca vorbesti cu un coleg happy ah: baietilor le place sa li se ceara ajutoru' laughing se simt si ei importanti tongue zii si tu ca-ti cumperi un telefon, ti s-a stricat cevathinking invenateaza si tu ceva laughing afla ce-i place. intreaba-l daca a vazut filmu angrydespre care tu ai aflat ca e preferatul luiwinking ) etc chatterboxhappy

4 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Cu fata asta?

| vladvlad23 a răspuns:

Pai care nu te cunoaste in realitate sau care te cunoaste dar putin?
Daca nu te cunoaste in realitate atunci il intrebi de unde e, cati ani are etc.
Daca te cunoaste intreaba-l ce face cum se simte etc.

| Erik97 a răspuns:

Pai incepe cu ceva ce te intereseaza despre el si el te va intreba ceva o sa va cunoasteti dupacea foarte bine!big grin

| dii01 a răspuns:

Bunahappy!

Ai putea sa-l intrebi despre cea mai lunga relatie a lui...

Ce-i place sa faca...

ce fel de fete ii placbig grin

Si mai gasesti tu cevawinking

Sper ca te-am ajutat

Fundita?:Xbig grin