| anonim_4396 a întrebat:

Despre ce as putea vorbi cu un baiat pe net(care nu ma cunoaste ...si nici eu nu-l cunosc )fara sa-si dea seama ca sunt interesata de el?

7 răspunsuri:
| mihaelutzamy a răspuns:

Ce faci? cine esti? de unde ai id meu? etc pana ajungeti sa vorbiti mai multe si in fiecare zi

| Mihaela1964 a răspuns:

Despre ultima carte citita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar cum poti fi interesata de el fara sa-l cunosti? Ciudat.

| alexutza071 a răspuns:

Ai putea vorbi despre orice, este ca si cum ai vorbi cu cineva fara sa iti fie rusine pentru ca persoana respectiva nu te cunoaste.Subiecte sunt multiple.Filme,carti,sex,joburi...etc.

| Mitrea_Valentina_1986 a răspuns:

La mine functioneaza mereu ceai de macese si ridiche neagra ( o scobesti pui zahar si lasa un siropel)

| HawkEyeRO31 a răspuns:

Despre bere. big grin

| LakeOfTears a răspuns:

Fi interesanta, si nu mai pune intrebari stupide!