| ladygaga_9914 a întrebat:

Ce as putea sa-i zic unui baiat pe mess? ( un baiat de care imi place). ce subiect de discutie? si daca nu pe mess, fata in fata... ce-as putea sa-l intreb?

Răspuns Câştigător
| εїз Ir εїз a răspuns:

Hey, Ladywinking! Pe mess: intreba-l de o melodie, de ceva legat de calculator, in special, sa fie un subiect neutru. de subtitrarea unui film. unde ai putea sa o gasesti. vrajeli de astea. unde gasesti kitu de la ceva. pe unde sta...sau ceva de genu "nu cumva stai pe langa colegul meu, x?". fata in fata:tot faza cu "pe unde stai?"."unde invata sorta, fratetu. etc?". ce medie iti iese la. Y...

3 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Idei conversatii... Poti sa-i spui ce ai facut la scoala sau sa ii povestesti un film pe care l-ai vazut, sau trimite-i diferite filmulete haiose si comentati-le impreuna, nu stiu ceva de genu.Si fata in fata, il poti intreba unde a fost, unde se duce, ce mai face, ce-a facut ieri, ce face maine...s.a.m.d.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca intra pe pe mes
ca va trebui sa-i spui ceva starstarstar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca intra pe pe mes
ca va trebui sa-i spui ceva starstarstar