| adela500 a întrebat:

Ce ati alege dintre Iphone 5 si doua saptamani la mare? happy

19 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Păi de banii pe care i-ai da pe 2 săptămâni la mare în condiţii bune ( cât pentru o vacanţă de neuitat ) poţi să îţi iei un Iphone 5.

Prefer Iphone 5.
Aşa sunt eu mai ciudată, nu îmi place înghesuiala, cocalrii care ascultă manele, fetele care fac topless şi arsurile.

| paulpaul25 a răspuns:

O saptamana jumate la mare si un iphone 4!

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Iphone.

| Mikasa a răspuns:

IPhone 5! La mare te vei plictisi pana la urma daca stai doua saptamani ca e destul de mult...

| DNSK a răspuns:

Libertatea, cunostinte noi si multe altele care le poti face in viata reala. telefonul? pun pariu cand te-ai nascut nu l-ai avut si te-ai descurcat si fara. telefonul se pierde, timpul petrecut pe el il pierzi si nu te alegi cu nimic. tu stii, dar eu am crescut si fara si am trait de 100 de ori mai mult decat traiti voi acum

| Goldenboy97 a răspuns:

2 saptamani la mare

| kteichd a răspuns:

Iphone 5

| CranK71 a răspuns:

Iphone 5 pentru ca la mare e frumos primele 3-4 zile. dupa care nu mai e chiar asa... daca alegi iphone-ul vei ramane cu el. dar daca mergi la mare ramai doar cu amintiri.

| Kinus12 a răspuns:

Aş merge la mare.Aş rămăne cu amintiri, nu cu un telefon, sub aşteptări să afirmăm aşa.
Da, nu îmi place smartphoneul, pe banii ălea mi-aş lua un s3 şi aş evita, dacă ar fi cazul să merg la mare

| johnyxus a răspuns:

Cred ca 2 saptamani la mare, adica mai socializezi cu lumea face to face nu numai pe facebook.

| betty678 a răspuns:

Iphone 5. La mare 2 saptamani e cam mult plus ca e cald si pana la urma te vei plictisi. E ceva temporar in timp ce telefonul il ai mai mult timp

| LiliJB a răspuns:

Mai bine margi la mare si te alegi cu amintiri decat sa stai toata ziua pe un telefon.

| Florrentina14 a răspuns:

Mi-as lua telefonul, si dupa ce mai stau acasa sa strang bani, as merge la marewinking

| Nico9 a răspuns:

Iphone 5. Normall laughing

| marian1199 a răspuns:

Eu sunt din Constanta, decat 2 saptamani pe plaja in Romania mai bine una la bulgari.....este foarte ieftin (eu, parintii si fratele) la patru stele, 6zile am dat cu totul 10milioane (1000 ron) pret in care intra masa, si toate cheltuielile....si despre iphone 5, daca nu vrei pana la urma sa vi la mare ia-ti un galaxy s4, este muuuult mai bun, un coleg are iphone 5 si este de rahat, jocurile merg prost, ecran mic si a dat 4000 ron pe el cand putea sa dea 2800 de ron pe s4.

| DeeaPuff a răspuns:

Iti dau eu o varianta de mijloc. Mergi o saptamana la mare si cumpara jumatate de Iphone 5 laughing.Sau mergi o sapt. la mare si dupa mai rabzi ceva timp pana faci la loc toti bani pentru Iphone 5.

| AlexAlexAlexAlexAlexAlex a răspuns:

1 saptamana la mare si un telefon mai putin bun dar tot bunicel.

| WhiteFoxxy a răspuns:

Mareeee! big grin

| Iheartyou18 a răspuns:

2 saptamani la mare happy