| oana1238105 a întrebat:

Ce ati face daca ati avea o sora care se cearta cu o fosta prietena? cum ati face-o sa isi ceara prima scuze?

Răspuns Câştigător
| Raluuu_4139 a răspuns:

Fa sa se intample ceva ...si pune`o pe fosta ei prietena sa o ajute de exemplu: PUNE`L PE UN BAIAT PE CARE SORA TA NU`L CUNOASTE.sa traga de ea pe strada ca si cum ar vrea sa i violeze.iar prietena ei se v-a baga repede pentru a salva`o.happy

5 răspunsuri:
| oana1238105 explică:

Multumesc pentru toate raspunsurile!

| Updew a răspuns:

Eu nu am inteles, adica vrei ca sora ta sa-si ceara scuze de la fosta prietena? Daca da, de ce? Presupun ca sora ta este mult mai importanta decat prietena, fosta, nu?happy

| AnduZisAlexandru a răspuns:

Depinde de situatie eu le-as face sa se inpace!

| andreea_7750 a răspuns:

O faci sa se simta singura si fara prieteni