| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati face daca ati putea fi invizibili?

29 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Ma uit sub fustele fetelor.

| Cσσкiє a răspuns:

Nu m`aş mai şterge la funduleţ, aş merge pe stradă cu o pălărie din pufuleţi pe cap şi chiloţi de maioneză şi... i`aş da o plăcintă în faţă unui coleg care mă enervează.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Tot ce as avea chef. O vreme m-as distra bine de tot dar cred ca dupa un timp mi-ar lipsi ceva...

| 334499 a răspuns:

Adica sa nu ma vada nimeni nimeni nimeni?

| love44katyp a răspuns:

De ce? ai gasit tu vreo potziune magica? Pai. m-as razbuna pe cei care m-au enervat, as ajuta persoanele nedreptatzite, probabil as merge dezbracata...laughing

| adi4ever a răspuns:

As bantui-o paia de mate ca m-a lasat corigent pe primul semestru la matematica in clasa a 6-a

| Mina a răspuns:

Wow! Cand eram mica imi imaginam tot felul de chestii pe care le-as face daca as fi invizibila. Acum, ca am vazut intrebarea ta, mi-am amintit. Ce imaginatie aveam! laughing Acum, primul lucru care mi-a venit in minte este ca as calatori, cu avionul, normal, sa vad toata lumea. Gratis, iti dai seama laughing.hee hee

| Bianca18 a răspuns:

Paiii... as face tot ce nu am curaj si nu pot acum happy

| Mada a răspuns:

Cumparaturi rolling on the floor

| remus a răspuns:

Te-as cauta sa te cunosc...laughing

| Aiwendil a răspuns:

As merge la filme 3D gratis, as manca ciocolata gratis, as ciupi persoanele care se cred smechere gratis si as face alte chestii...gratis! happy

| emanuelf a răspuns:

Tot ce nu pot face cand sunt vizibil! haha

| kUuKii a răspuns:

Woow.

as spiona oameni in orice moment

as face pe fantoma

m as plimba prin toata lumea

as ciordi banutzi laughing

as modifica notele catalog laughing

i as speria de moarte pe profesori sa faca infarct si sa moara odata laughing)

sa imi pun singura notele in katalog

sa ni ma mai duc la wc laughing si sa fac in pantofi la oameni rolling on the floor

...si muuuulte alteleee

| Helvete a răspuns:

Wow! Ce nu as face!
As putea sa ii privesc pe ceilalti in orice moment, fara ca ei sa stie.
As putea calatori oriunde gratuit, pentru ca nimeni nu m-ar vedea cand m-as urca in tren, avion, etc.
I-as speria pe ceilalti, dar nu asa, brusc, sa faca infarct, ci subtil, as muta lucruri, as lasa mesaje ciudate, etc.
Si lista poate continua la nesfarsit! smug

| Zambete89 a răspuns:

M-as duce la fostul meu prieten acasa si m'as tine dupa el sa vad ce face el toata ziua laughing0

| Nita a răspuns:

As merge in baie... unde e o fata si face dus laughing

| Punishment a răspuns:

1) Mi-as imbogati familia.
2) As strabate lumea
3) As umbla dupa cunostinte ascunse omului obisnuit/de rand.

| Smarandica a răspuns:

Avai! Inca cate =p~
In primul randwhistling As "bantui" casa prietenului meu phbbbbt Sa vad ce face el cand ii "sangur acas!" laughing))

| Яùxsi a răspuns:

- le-as trage de par pe alea care ma enerveaza

- le-as da pantalonii jos oamenilor big grin

- le-as pune unelor persoane broaste in geanta

- mi-as bantui colegii

- as face cumparaturi pe gratis laughing

etc. happy lista continua laughing

| florin_7920 a răspuns:

Probabil ca aş ajuta pe cei care sint la greu, iar pe uni iaş invata bunele maniere.

| dtte a răspuns:

As merge prin Parlament si i-as "bantui" p-aia pana si-ar da toti inutilii demisia!:-)

| TheBrainiac a răspuns:

Multa lume isi doreste razbunare, insa cei mai multi isi doresc bani. Eu nu mi-as dori sa fiu invizibil. Si chiar daca as putea sa fiu, as aduce pace intregii lumi. As fi supereroul invizibil.

| dark6 a răspuns:

Cand eram mic ma gandeam sa intru in casa la invatatoarea mea si sa imi dau Foarte Bine la lucrare... Ce vremuri.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cate n-as face laughing
-n-as mai folosi toaleta
-as spiona lumeahee hee
-m-as pune la catedra si as mazgalii cataloagele
-m-as duce la otv sa fac pe fantoma
-m-as baga in masina si as calatorii prin toata lumea
-n-as mai folosii banii, as ciordi din magazin si bani as ciordi din banci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asi urmari pe toata lumea si as vrea sa aflu toate secretele.Asi vrea sa il tin de mana pe el:Xdar mai vreau un lucru sa pot afla gandurile celui pe care il placlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai, unde erau cei drepti. Bine zicea cine zicea cand zicea ca, odata ce se vad cu putere in maini, oamenii uita de dreptate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai, nu-i de ajuns anonimatul, mai trebuie si fizic sa fiu invizibila? As fi un zeu al anonimatului! Iar voi v-ati intreba daca exist sau e doar un mit!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As muri de singuratate

| CassandraCass a răspuns:

As palmui toti dusmanii, oameni rai, PARLAMENTARI.
As avea totul gratis.As saruta toti baietii ce imi plac.AS FACE ORICE IMI TRECE PRIN CAP!