| gingergirl1 a întrebat:

Voi ce ati face daca ati putea fi pentru o zi invizibili?

14 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

As fura chestii la care nu am acces.

| Cortex a răspuns:

As trage toate drogurile posibile din lumea as ***-o pe udrea intre tate as manca de pe jos as vorbi cu porumbeii m-as masturba pe statuia libertatii si m-as sinucide

| Furculingură a răspuns:

M-aş uita în oglindă.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Imi place psihologia fetelor (care zic ca o cunosc destul de bine) asa ca As cauta toata ziua grupuri de fete, si sa stau cu ele, sa ascult ce vorbesc, cum se comporta cand sunt doar ele, si evident as sta in toate felurile de vestiare si camere de proba pentru a spiona fetele rolling on the floor)

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Ah,si as sta pe strada si as speria oamenii cu zgomote ciudate, lucruri miscatoare, deschizandule usa la masina inainte s-o faca ei happy (atunci sa vezi fete albe ca varu laughing ) etc

| Dariusuu a răspuns:

Aș sta o zi în preajma persoanei iubite să văd ce face.

Sunt absolut sigur că asta aș face.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Numai copii de 5 ani pun astfel de intrebari.
Ca sa-ti raspund...
M-as uita in arhivele Vaticanului, apoi le-as face publice omenirii.

| PVAAVU a răspuns:

Mi-as bate joc de oamenii care ma enerveaza, as calatori clandestin.

| JeffRider93 a răspuns:

Ce n-as face? :]]]

| EleSimoo a răspuns:

Multe.
As calatori; destinatia: New York.
I-as face o vizita formatiei mele preferate.

| AnonimulRo a răspuns:

Sa dorm, sa mananc, sa transpir, sa chelesc, sa fur.
Dar tu ce ai face daca ai fi transparenta si transpirata?

| 1791997 a răspuns:

Pai ar trebui sa-mi pierd totata ziua sa scriu ceas facelaughing)

| ThePinkPant3r a răspuns:

As incerca sa devin vizibil rolling on the floor))

| PaunSimona a răspuns:

M-as interesa daca ma barfesc oamenii, le-as pune piedica sa se sperie. big grin happy