| ani63 a întrebat:

Ce ati face daca ati fi invizibili?

Răspuns Câştigător
| laura64 a răspuns:

Cred ca un foarte bun detectiv.

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

As demasca-o pe Hannah Montana o data pentru totdeaunalaughing

April
| April a răspuns:

As intra in casa lui Daniel Morar fiindca as vrea sa stiu cum sunt zilele si noptile acestui singuratic alergator de cursa lunga, atat de fragil in aparenta, dar atat de puternic in esenta.Am mare admiratie pentru omul acesta care tine pe umerii sai speranta tuturor oamenilor cinstiti din tara asta, in dreptate.In lume pare impenetrabil si ferm.As vrea sa stiu daca acolo unde traieste isi dezvaluie zbuciumul si indoielile, care, sigur il incearca in clipele de solitudine.Si,daca, invizibil fiind as avea puterea de a -i putea sopti ceva, ca un inger pazitor, i-as strecura in suflet increderea ca face bine ceea ce face si ca milioane de romani sunt alaturi de el.Cum si sunt, de altfel!

| Silvia a răspuns:

As trage pantalonii oamenilor si le-as da suturi in fund.

| Malvina24 a răspuns:

As da fuga la un magazin si as manca ce vreau de pe rafturi, as ''pedepsi'' dusmanii si cu siguranta m-as distra pe cinste, pacat ca nu se poate!

| User a răspuns:

As jefui BNR-ulbig grin

| liveincolors a răspuns:

M-as duce la toti cunoscutii, sa vad ce vorbesc despre mine, ce parere au despre mine.happy

| denisa_2911 a răspuns:

As urmari pe toata lumea.laughing

| zuzi_4846 a răspuns:

As posta intrebari anonime pe TPU.hee hee

| Alecsie. a răspuns:

Dc? ai devenit o persoana invizibile peste noapte? laughing nu stiu, probabil as face toate lucrurile pe care vreau sa le fac ...si...multe multe farse laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ooooo moooolte!

| buzz_3237 a răspuns:

I-as da un sut in fund sefei mele laughing