| AlwaysMe a întrebat:

Ce ati face daca maine ar fi ultima zi din viata voastra? (presupunand ca stiti acest lucru)

Răspuns Câştigător
| SabbySabbynutza a răspuns:

Sincera sa fiu am vazut ca toti si.ar trai viataza pe ultima suta de metri facand party lansand bombe la cotroceni.laughing)bla bla bla chesti din astea eu una mi.as petreceo cu familia pentru ca ar fi ultima data cand as sta cu ei, cand as fi alaturi de ei ...Stiu ca o sa credeti ca e penimil...laughingdar nu stiu asa mi.as petreceo eu.

9 răspunsuri:
| Bomfaier a răspuns:

Le-aş spune tuturor o groază de chestii pe care acum le ţin ascunse. Ca să nu le îngrop cu mine în mormânt. După care, m-aş duce la biserică să mă spovedesc tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As face rapid rost de o grenada si as face o vizita la Cotroceni.

| Clauvdgg a răspuns:

Nici nu vrei sa stiiiiiiii! rolling on the floor

| Darcos a răspuns:

As trai din plin...
Pot sa fiu si prins de politie---E ultima zi, ce imi pasa?

| Bellatores a răspuns:

Daca maine ar fi ultima zi, as petreceo alaturi de iubita mea, alaturi de speranta vietii mele, fara de care as fi un nimic.

| PrettySmile a răspuns:

As profita de ultimile clipe asa cum stiu eu mai bine.

| jupiter530 a răspuns:

As lua benzina un M4A1 un AK-47 si m-as duce peste boc si basescu sa ii iau dupa mine k m-am indragostit de eilaughing)))

| ThEKiDDuTz a răspuns:

PArtyyyy! TeraParty! laughing))

| AnaMariaG a răspuns:

As scrie biletele pentru fiecare peroana pe care o cunosc si le-as pune la posta, asigurandu-ma sa ajunga la destinatie dupa ce mor. Dupa aceea as face tot ce nu am avut curaj sa fac pana acum.