| sasljllaf a întrebat:

Ce aveti de gand sa faceti in acest/aceasta concediu/vacanta?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai merg la plaja daca e sau raman acasa singur doar fac ce vreau cand sunt in concediu ma refer.

| Dildau a răspuns:

Vreau sa ies zilnic cu tovarasii mei sa bem! Oriunde si oricand!

| AlexutzaSiNimik a răspuns:

In aceasta vacanta am sa ma joc.am sa ma distrezi cu prieteni, cu familia si am sa vizitez locuri noi...si voi dansa foarte mult in special! big grin

| curioasa01 a răspuns:

Absolut nimic; no money no nothing.

| misii a răspuns:

Bah nana uh cred ca nuh sa citesti mah laughingcu ce drac am gresit laughing si app stupida intrebare