| KimY a întrebat:

Voi ce aveti de gand sa faceti in vacanta de vara?big grin

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sper sa ma angajez pe undeva, sa ma ajung in sfarsit la munte si sa cutreier padurile in lung si-n lat cum visam cand afara ningeaday dreaming

| cornculapte a răspuns:

Vreau sa fac din vacanta de vara cea mai tare vara ever! Vreau sa merg la mare cu prietenii in primul rand. Iar apoi... o sa vad. Oricum, vreau sa fie o vara cu prietenii, deci nu conteaza unde mergem, doar MERGEM. happy Tu ce ai de gand sa faci?

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Voi munci, voi merge în Ungaria şi Rusia şi voi petrece multe nopţi cu prietena.

| Zoet a răspuns:

Pai... avand in vedere ca este si ziua meahappy, cred ca thinking voi merge uneva'n Romania, sa ma bucur de anotimpul de vara! Ori la munte, ori la mare, dar de preferat e la muntebig grin,

| cockie_green a răspuns:

Poi pe 16 iunie merg in grecia
Pe urma nu stiu...pe la tara...pe acasa, pe la rudebig grin

| ForeignO a răspuns:

Plaja...happy

| KimY explică:

Eu o sa merg pe la munte...etc.big grin

| ZambescSiGata a răspuns:

Hmm! Poi am de gand sa merg in bulgaria, sa vad baietii frumosi:angrycine nu vrea asta), sa mananc muuulta inghetata, sa stau ore in sir in apa, sa ma imbrac numai in rochite sau pantaloni scurti:X:Xsi sa fac alte 1000 de lucruri pentru ca adoooor varaaaa:X:angrybuna intrebarea)

| Vallutza a răspuns:

Sunt foarte ocupata in prima parte happy am weddingu` lu sor-mea \:d/\:d/ apoi...thinking cred ca o sa fug un pic in spania vreo lunabatting eyelashes

| Loloz a răspuns:

Eu am de gand sa ma bucur de vara

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O să fiu în Vâlcea şi la Băile Felix :X [Nu în acelaşi timp, normal]. O să înot, mă plimb, cunosc oameni noi, etc.

| madalina_9445 a răspuns:

Pai ceva sa treaca cat mai greu vara, eu asta as face...