| YumiSukinanda a întrebat:

Ce baieti va plac mai mult.adica genul: emo, cool, sau normali? aia normali nu prea imi plac. imi plac aia cool aia cu 1 cercel...genul alex velea... voua cum va plac?

7 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Varantele tale sunt cam... tongue
Eu aleg varianta a doua happy

| XxXxAlessiaXxX a răspuns:

Mie imi plac cei slabi cu simtul umorului si care stiu sa se poarte cu o fata.Sa nu se dea cu tot felul de creme pentru maini, fata, corp.Si nu imi plac baieti care se dau cu parfum sau sprei.Nu imi plac cei care poarta haine viu colorate.

| DarkBlood32 a răspuns:

Normali

| marlanuu a răspuns:

Hai lasa-ma, alex velea vrei tu? cu cercel in ureche, ce frumos...cand iesiti amandoi pe strada sa va duceti la cumparaturi sa va bateti pe cercei...aia sunt ai mei, aia sunt ai mei!

| LadyGA a răspuns:

Buna! mie imi plac tipii care stiu sa se imbrace, sa fie sociabili, cum le spui tu, cool. faza e ca nu mereu ajungi sa te indragostesti de idealul tau. bafta!

| Deeeiiid a răspuns:

Pai conteaza si gusturile fiecarei fete.
Pt fiecare fata baiatul cu (scuzati cacofonia) care ar vrea sa fie ea si.l imagineaza perfect. Acum depinde si de caractere. De exemplu o fata caruia ii place sa iese cu prietenii sa fie sociabila nu va iesi niciodata cu un baiat emo.Mie imi plac baietii normali.
Asta e parerea mea. big grin