| UnIntrebator a întrebat:

Intrebare pentru fete. Voua cum va plac baietii cu cercel sau fara cercel in ureche?

9 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Depinde de cercellaughing) daca e unu dala de cocalar..clar NU! in rest n-am nimic cu restul

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Depinde de baiat (si de cercel).
Adica unora li se potriveste, altora nu.
Iar daca poarta, imi plac baietii care poarta cercei micuti si doar intr-o ureche.
Arata oribil baietii cu cercei in ambele urechi.straight face

| Anche a răspuns:

Faraa sincer! cu toate ca ai vazut ce bine ii sta lui zayn malik din one direction cu cercel? http://www.google.ro/......tp?/imgres

| perryornitorinca a răspuns:

Parerea mea este ca cercei ar trebui sa poarte doar fetele. mie mi se par mai draguti tipii fara dar acum depinde si cum arati mai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| ℓαυяα a răspuns:

Fara happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de cercel si stilu baiatului.

| danceisme a răspuns:

Fara.Unii poarta ca sa fie cool, dar devin mai feminini.

| uguugu a răspuns:

Mai nu cred ca cel mai important este daca are cercel sau nu in ureche..modul in care se comporta cu tipa respectiva e mai important..de exp tie ti-ar placea una care pare cuminte e frumoasa, da are un caracter naspa(te inseala si chestii) sau unacare PARE mai rebela(cercei etc) si se poarta frumos e atenta grijulie cu tine. sperca te-am ajutat