| anonim_4396 a întrebat:

Va plac baieti cu cercel in urechie? nu? dc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da love struck, mi se pare a ii fac mai sexy happy.

6 răspunsuri:
| Eu4EverX a răspuns:

Daca ii sta bine ce de nu. E foarte ok, dar sunt si la care nu le sta bine, iar acolo chiar nu le vad rostul...

O zi frumoasa>big grin

| Anduciu a răspuns:

In primul rand, cuvantul "urechie" se scrie fara "i".
Acum depinde de baiat, imi place daca ii sta binehappy. Nu pot sa plac pe cineva daca are cercel in ureche sau nu.happy

| Ruxyana a răspuns:

Depinde de stilul fiecaruialaughing
mie una nu'mi place asa de mult pentru ca baietii cu cercel in urechie vor sa para ''smecherii''tonguelove struck

| deea16_3869 a răspuns:

Da :X:X ii adooor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt inebunitalove struck(da sa fie si frumos daca tot are cercel)laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Urechieeeeeeeeeeeee ce tarannnnnnnnnnn